Діброва Катерина Володимирівна

Перший заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

(044) 279 02 72

01001, м. Київ, Печерський район, провулок Музейний, будинок 2-Д

Прийом громадян: щочетверга з 09.00 по 12.00

 • Забезпечує:
  • виконання в межах повноважень Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) Конституції та законів України, указів Президента України та постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України, наказів Мін’юсту та доручень Міністра юстиції України, розпоряджень голови відповідної місцевої державної адміністрації;
  • реалізацію Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) державної правової політики, державної політики з питань банкрутства, у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб-підприємців, державної реєстрації статутів територіальних громад сіл, селищ, міст, державної реєстрації, друкованих засобів масової інформації;
  • роботу нотаріату;
  • протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (щодо нотаріусів, адвокатів, адвокатських бюро та об’єднань, суб’єктів господарювання, що надають юридичні послуги (крім осіб, що надають послуги в рамках трудових відносин)).
  • Здійснює організацію діяльності регіонального Секретаріату Уповноваженого  у справах Європейського суду з прав людини при Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) у порядку, передбаченому Міністерства юстиції України. 
  • Взаємодіє зі підпорядкованими структурними та територіальними підрозділами Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), державними органами та органами місцевого самоврядування з питань, що належать до компетенції. 
  • Одержує у встановленому законодавством порядку від посадових осіб та іншого персоналу підпорядкованих структурних та територіальних підрозділів Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) інформацію, матеріали та пояснення (у тому числі письмові), необхідні для здійснення покладених завдань.
  • За погодженням з начальником Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) бере участь у колегіях, конференціях, семінарах, нарадах та інших заходах.
  • За дорученням начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) (Управління) представляє Управління в інших органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях з питань, що належать до компетенції.
  • У процесі виконання завдань, у межах наданих повноважень, має право вести ділове листування з іншими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підвідомчими підприємствами, установами та організаціями  з питань, що належать до компетенції.

 •