02-07-202408:34

Урочисті засідання працівників Житомирської та Вінницької областей до Дня державооі служби та Дня Конституції України

До Дня державооі служби та Дня Конституції України в підрозділах Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) відбулись урочисті засідання працівників Житомирської та Вінницької областей.
 Керівництво Центальнаюстиція привітали з професійним святом та нагородили найбільш активних та результативних працівників 
 
Вітаючи учасників заходу регіональні координатори та керівники управлінь ДВС регіонів Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) наголосили на тому, що вони є опорою для мешканців регіонів та подякували кожному, побажали витримки, зростання, успіхіву відстоюванні законності та справедливості.
         «Ви робите величезний внесок для досягнення справедливості в нашій державі. На вас велика відповідальність. Позитивні результати роботи у роботі підрозділів, яких вдалося досягти за цей рік, це Ваша заслуга» - зауважив регіональний координатор Центрального МУ МЮ (м.Київ) Василь КАВАЦЮК.
       «Я знаю, що ця робота не з легких. Однак я впевнений в тому, що злагодженими зусиллями команди ми зможемо подолати будь-які перешкоди» - підкреслив регіональний координатор #центральнаюстиція у Житомирській області Валентин ЗАЛІЗНЮК.
Приєднуємось до привітань працівників юстиції.
Хай служба приносить задоволення та результати для громадян!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Возможно, это изображение 3 человека
 
Возможно, это изображение 3 человека и текст
 
Возможно, это изображение 2 человека и текст
Возможно, это изображение 2 человека и текст
 
Возможно, это изображение 4 человека и текст