Ініціатива реалізується Київським міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції України спільно з Київською обласною державною адміністрацією, Відділенням Нотаріальної палати України в Київській області та Центрами надання адміністративних послуг Київщини на підставі укладених меморандумів про співпрацю.
Завдяки такій співпраці громадяни можуть отримати фахову консультацію нотаріуса ближче до місця проживання; а нотаріуси — оперативно отримувати необхідні відомості з реєстрів територіальних громад для вчинення нотаріальних дій. Це дозволить громадянам отримувати нотаріальні дії за принципом «єдиного вікна» без обливання порогів різних органів.
Детальніше про проєкт та механізм взаємодії можна дізнатися на офіційному сайті Київської юстиції за посиланням: