15-12-202314:44

Виконання рішень суду про перерахунок пенсії

Виконання рішень суду про стягнення коштів з державного органу здійснюється Казначейством у межах відповідних бюджетних призначень через списання коштів з рахунків такого державного органу.

У разі відсутності у такого державного органу відповідних призначень, – за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою для забезпечення виконання рішень суду згідно з Порядком виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 року № 845.
​​
Загальний порядок виконання рішень, за якими боржник зобов’язаний вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення та відповідальність за невиконання рішення, що зобов’язує боржника вчинити певні дії, визначено статтями 63, 75 Закону України «Про виконавче провадження».
Зокрема, інформуємо, що Закон України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» встановлює гарантії держави щодо виконання судових рішень та виконавчих документів, визначених Законом України «Про виконавче провадження», та особливості їх виконання.
Особливості виконання рішень суду про зобов’язання вчинити певні дії щодо майна визначено статтею 7 Закону, частиною другою якої встановлено, що у разі якщо рішення суду, зазначені в частині першій цієї статті, не виконано протягом двох місяців з дня винесення постанови про відкриття виконавчого провадження. Не враховуються випадки, коли стягувач перешкоджає провадженню виконавчих дій, державний виконавець зобов’язаний звернутися до суду із заявою про зміну способу і порядку виконання рішення.
Залишились питання до органів державної виконавчої служби?
Звертайтесь до підрозділів ДВС 
Чи телефонуйте на «гарячу лінію», яка працює по всій країні 0 800 356 917  – єдиний номер телефону «гарячої лінії» для оперативної комунікації з органами державної виконавчої служби.
Графік роботи call-центру:
понеділок-четвер: з 08:00 до 17:00
п’ятниця: з 08:00 до 15:45
Дзвінки для заявників в межах України — БЕЗКОШТОВНІ і можуть бути здійснені як із мобільного, так і зі стаціонарного телефону.
Прийом, розгляд та надання відповідей на звернення, які надходять на телефонну «гарячу лінію», здійснюються виключно засобами телефонного зв’язку.