Повідомити про корупцію

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) та за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити Сектор з питань запобігання і виявлення корупції:

ПосадаПІБАдреса, телефон, електронна пошта
Завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Бабенко Олег Миколайович 

02002, м. Київ, Євгена Сверстюка, 15, каб. 1001, 1002, 1020

(044) 521 95 20, (044) 521 95 22

o.babenko@kv.minjust.gov.ua

Головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції

Булава Ірина Миколаївна

18001, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, каб. 230а

(0472) 33 69 63

i.bulava@ck.minjust.gov.ua

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

______________________________________________________________________

До уваги працівників апарату Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), його підвідомчих органів та установ!

Про відомі Вам факти порушення антикорупційного законодавства, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити Сектор з питань запобігання і виявлення корупції за електронною поштою на адресу: o.babenko@kv.minjust.gov.ua

 

Викривачі, особливості статусу

Порядок організації роботи по перевірці повідомлень про корупційні правопорушення та правопорушення пов’язані з корупцією, інших порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» та роботи з викривачами

Електронна форма звернення